2:22 (2008)

2:22 2018-12-04 06:58:02

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "2:22" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 44 min.

Data premiery

  • 2008-09-24

Data premiery DVD

  • 2008-09-24

Studio

  • Inception Media Group

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Plan był prosty. Czterech kumpli w pewną zimową noc przystępuje do kolejnej starannie przygotowanej roboty. Tym razem celem jest drogi hotelowy boutique. Miało pójść szybko, sprawnie i bezpiecznie. A jednak coś idzie nie tak... i od tej chwili zaczyna się desperacka walka o przetrwanie, podczas której bohaterowie na jednej szali położą instynkt samozachowawczy, a na drugiej lojalność, przyjaźń, miłość i zaufanie.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film 2:22 online. Reżyserem filmu jest Phillip Guzman. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 44 min. Premiera miała miejsce w środa 24 wrzesień 2008. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "2:22" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "2:22" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.