Aktualności

Odpowiedz tym Avengersom by zakończyć grę Zobacz, czy rzeczywiście zwracałeś uwagę !

The Marvel Cinematic Universe ma w sumie dwadzieścia dwa filmy wydane do tej pory, a Avengers: Endgame jest najnowszym. W tych dwudziestu dwóch filmach MCU wprowadziło wiele postaci, w tym oryginalny zespół Avengers: Captain America, Iron Man, Hawkeye, Black Widow, Thor i The Hulk. Wszystkie filmy w pewien sposób nakładają się na siebie, mimo że najnowsze filmy koncentrują się na bohaterach poszczególnych superbohaterów (takich jak Ant-Man lub Doctor Strange).

Avengers:Endgame Quiz końcowy zobac, jak dobrze znasz film !

Avengers: Endgame było niesamowitym zakończeniem Sagi o nieskończoności i przy czasie trwania biegu wynoszącym zaledwie trzy godziny na północ, było wiele do zrobienia. Naturalnie, film, który kończy dwudziestodwudziestodwuczęściową sagę filmową, będzie musiał ciężko pracować, aby związać kilka luźnych końcówek, o które film na pewno się zatroszczy. Nad tymi filmami spotkaliśmy kilka postaci z komiksów, które przyleciały na nowe wyżyny popularności wśród fanów komiksów casual i które znalazły nowe miejsca w sercach najbardziej zagorzałych czytelników.  

Aladyn 2019 - Pierwsza recenzja!

Pojawiły się pierwsze recenzje Aladdina, ujawniając, czego mogą się spodziewać fani po remake'u Disneya z 1992 roku. Od kilku lat, Walt Disney Studios odkurza niektóre z ich animowanych klasyków i odkrywa je na żywo - do wielkiego sukcesu. Kopciuszek, Piękna i Bestia oraz Księga Dżungli zostały dobrze przyjęte zarówno przez krytyków, jak i fanów i wszystkie okazały się być udane w box office. W rezultacie Disney ma w planach szereg podobnych powtórek akcji na żywo, z których najnowszym jest Aladdin Guya Ritchie'ego.

Konkurs Marvela fani mogą zarobić 1000 $ za oglądanie każdego filmu MCU

W tym, co wydaje się być marzeniem każdego fana Marvela, jeden szczęśliwy fan ma szansę zarobić 1000 dolarów na obejrzenie wszystkich filmów z Marvel Cinematic Universe. Po premierze Kapitana Marvela zaledwie kilka tygodni temu, fani Marvel na całym świecie przygotowują się do Avengerów: Endgame, i to może być doskonały sposób, aby się przygotować.

Shazam! 2019 Wczesne recenzje: Spektakularny triumf superbohatera

Wczesne recenzje dla Shazam! Oparty na serii komiksów o tej samej nazwie, będzie to pierwszy wielkoekranowy film roku DC, po ogromnym sukcesie Aquamana w grudniu ubiegłego roku.

Nowy "Bond 25" podobno zaczyna filmować w tym tygodniu

Beztytułowy Bond 25 podobno w tym tygodniu rozpoczyna filmowanie. Minęło prawie trzy i pół roku od ostatniego występu Daniela Craiga w 2015 roku jako Agent 007 w Spectre. Podczas gdy w globalnej kasie film zarobił 880 milionów dolarów, był powszechnie uważany zarówno za krok w dół od swojego poprzednika, Skyfall 2012, jak i za niezapomnianą przygodę Jamesa Bonda. Craig wydawał się dość zmęczony (nie wspominając już o tym, że zrzędliwy), gdy promował film, i to z ważnego powodu; produkcja Spectre'a została niesławnie pospiesznie rozpoczęta i rozpoczęła się dopiero jedenaście miesięcy przed datą premiery filmu.

X-Men: Mroczna Phoenix (2019) najnowsza okładka zwiastun / trailer dziś w nocy - gdzie i kiedy premiera online ?

Nowy plakat filmowy X-MEN: Mroczna Phoenix (2019) ukazuje się nakładem 20th Century Fox, zapowiadając przybycie kolejnego trailera do nadchodzącego filmu X-Men. Disney kończy obecnie transakcję nabycia aktywów filmowych Fox, w tym praw do filmów X-Men i Fantastic Four. Ale do czasu zamknięcia tej transakcji, Fox kontynuuje prace nad planowaną premierą, w tym nad dwoma odcinkami filmów X-Men z 2019 roku: MROCZNA PHOENIX i NOWI MUTANCI (2019).  

ALITA: Battle angel (2019) Najlepsze sceny bitewne wybrane przez jego twórców

Wyobraź sobie, że lata spędzone na rozwijaniu i kreowaniu postaci i świata kryją się za masową produkcją, taką jak Alita: Battle Angel Roberta Rodrigueza i tak wiele czasu poświęcanego na doskonalenie i ożywianie tytułowej postaci granej przez Rosę Salazar. Jak wybrać scenę, aby powiedzieć, że jest Twoim ulubionym momentem?

The Walking Dead: Danai Gurira odejdzie w 10 sezonie

Kolejną ważną postacią jest planowana odejście The Walking Dead jako Danai Gurira, który gra Michonne, opuści serię AMC w sezonie 10. Gurira jest regularną częścią serii od 3 sezonu. Jej postać odegrała kluczową rolę w pokazie w ciągu ostatnich siedmiu sezonów. Michonne przeszła z kluczowego członka grupy Ricka do matki drugiego dziecka Ricka, R.J.

Avengers: Endgame "Supercut" łączny zwiastun trailer - zobacz co nowego zobaczymy w nowym filmie o Avengers

Najnowszy Zwiastun Avengers: Endgame rzucają nieco więcej światła na to, czego fani mogą się spodziewać, gdy film ukaże się w tym roku. W poprzednim filmie, Avengers: Infinity War, zespół superbohaterów przegrał bitwę z Thanosem, który wykorzystał moc Kamieni Infinity do usunięcia połowy populacji wszechświata, w tym kilku członków Avengers.