Aktualności

ALITA: Battle angel (2019) Najlepsze sceny bitewne wybrane przez jego twórców

Wyobraź sobie, że lata spędzone na rozwijaniu i kreowaniu postaci i świata kryją się za masową produkcją, taką jak Alita: Battle Angel Roberta Rodrigueza i tak wiele czasu poświęcanego na doskonalenie i ożywianie tytułowej postaci granej przez Rosę Salazar. Jak wybrać scenę, aby powiedzieć, że jest Twoim ulubionym momentem?

The Walking Dead: Danai Gurira odejdzie w 10 sezonie

Kolejną ważną postacią jest planowana odejście The Walking Dead jako Danai Gurira, który gra Michonne, opuści serię AMC w sezonie 10. Gurira jest regularną częścią serii od 3 sezonu. Jej postać odegrała kluczową rolę w pokazie w ciągu ostatnich siedmiu sezonów. Michonne przeszła z kluczowego członka grupy Ricka do matki drugiego dziecka Ricka, R.J.

Avengers: Endgame "Supercut" łączny zwiastun trailer - zobacz co nowego zobaczymy w nowym filmie o Avengers

Najnowszy Zwiastun Avengers: Endgame rzucają nieco więcej światła na to, czego fani mogą się spodziewać, gdy film ukaże się w tym roku. W poprzednim filmie, Avengers: Infinity War, zespół superbohaterów przegrał bitwę z Thanosem, który wykorzystał moc Kamieni Infinity do usunięcia połowy populacji wszechświata, w tym kilku członków Avengers.

Toy Story 4 Zwiastun Online oraz Plakat

W nowym teaserze i plakacie Bo Peep powraca w Toy Story 4 z nowym wyglądem i podejściem. Toy Story 4 to długo oczekiwany sequel w popularnej serii, która rozpoczęła się w 1995 roku. Pierwszy film wprowadził do świata Andy'ego, małego chłopca z dużą ilością zabawek, które ożywają, gdy ludzie nie są w pobliżu. Film, który śledził przygody zabawek, był ogromnym sukcesem dla Pixara i Disneya.

Miszmasz czyli kogel mogel 3 (2019) premiera - zwiastun - obsada - fabuła zobacz gdzie oglądać legalnie w internecie

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” to ciąg dalszy przygód Kasi, dziwacznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów znanych komedii „Кogel Mogel”.

LEGO PRZYGODA 2 (2019) Pierwsze seanse już dwa tygodnie przed premierą

Już od 26 stycznia, zaledwie dwa tygodnie przed datą premiery, LEGO PRZYGODA 2 (2019) będzie można zobaczyć kilka seansów w 500 kinach w całej Ameryce Północnej. Pokazy planowane są a co niektórzy mogą uważać za próbę pomocy w budowaniu szumu w miarę jak wchodzą w życie ostatnie etapy promocji filmu.

Escape Room Recenzja

Escape Room to najnowszy horror-thriller od reżysera Adama Robitela i pierwszy od czasów jego prequelu, Naznaczony: Ostatni klucz, trafił do kina prawie rok temu. 

Kaptain Marvel plakaty postaci - zobacz jak wyglądaj głowni bohaterzy nadchodzącej premiery

Nowe plakaty postaci dla Kapitana Marvela to najlepsze jak dotąd spojrzenie na kilka postaci, w tym na młodego Phila Coulsona. Marvel Studios wkracza w ostatnie kilka tygodni promocji kolejnego filmu w Marvel Cinematic Universe. Kampania marketingowa dla solowego filmu Brie Larsona nabrała ostatnio znacznego rozmachu, ponieważ Marvel ma nadzieję, że w większym stopniu przybliży historię pochodzenia Carol Danvers.

JOHN WICK 3: PARABELLUM potwierdzenie pełnej wersji zwiastuna / trailer już w czwartek

Lionsgate wydała zapowiedź dla John Wick: Rozdział 3 - zwiastun Parabellum, przed pełnym zwolnieniem zwiastunu w czwartek. Studio dopiero co rozpoczęło marketing filmu, wydając dziś plakat i plakat John Wick 3, potwierdzając tym samym, że Parabellum jest częścią oficjalnego tytułu sequela. Podtytuł pochodzi od powiedzenia "Si vis pacem, para bellum" lub "Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się na wojnę", co jest odpowiednim wyrazem wyobrażenia dla człowieka takiego jak John Wick.  

Plotka? Sekretny charakter detektywa Pikachu to kultowy i potężny Pokemon

Nowa plotka o Detektywie Pikachu drażni, że tajnym złoczyńcą filmu będzie ikona i potężna postać Pokémonu: Mewtwo. Pokémon jest silny od czasu premiery pierwszej gry wideo w 1996 roku, ale od tego czasu franczyza rozszerzyła się na gry karciane, gry wideo, programy telewizyjne, filmy animowane, a teraz, filmy akcji na żywo.