King’s Man: Pierwsza Misja, czyli jak powstała agencja

King’s Man: Pierwsza Misja, czyli jak powstała agencja

W filmie King’s Man: Pierwsza misja będziemy mieli okazję odkryć początki działalności pierwszej niezależnej agencji wywiadowczej Kingsman. Akcja filmu toczy się jeszcze przed wydarzeniami z dwóch pierwszych części, dzięki czemu dowiemy się jak w ogóle doszło do powstania ugrupowania!

Produkcja opowiada historię jednego człowieka, który musi podjąć wyścig z czasem, by powstrzymać najgorszych w historii tyranów planujących wojnę, której skutkiem będzie śmierć milionów istnień ludzkich. Jak potoczy się ta historia? Czy agencji uda się przechytrzyć zbrodnicze umysły i ocalić ludzkość przed zagładą?

King's Man: Pierwsza misja

Gdy najgorsi w historii tyrani i zbrodnicze umysły łączą się, by opracować plan wojny, która zniesie z powierzchni Ziemi miliony istnień, jeden człowi...

Zobacz więcej

 

Gdzie obejrzeć King’s Man: Pierwsza misja online
Niestety wiemy już, że Disney zdecydował się przesunąć datę premiery swojej nowej produkcji. Początkowo King’s Man: Pierwsza misja miał zadebiutować 18 września 2020 roku. Jest więc kolejną produkcją, która jest zmuszona poczekać na pierwszych widzów. Nowa data to 26 lutego 2021 roku. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że po tym terminie platformy filmowe online udostępnią obraz zainteresowanym, a hasła King’s Man: Pierwsza misja zalukaj oraz King’s Man: Pierwsza misja cda staną się niezwykle popularnym hasłem w wyszukiwarce Google.

Jak wygląda obsada filmu King’s Man: Pierwsza misja
Reżyserem i scenarzystą filmu King’s Man: Pierwsza misja jest Matthew Vaughn (prywatnie mąż Claudii Schiffer), który brał również udział w takich produkcjach jak „Gwiezdny pył”, czy „Przekładaniec”. W obsadzie zobaczymy mnóstwo gwiazd kina: księcia Oxfordu zagra Ralph FiennesGrand Budapest Hotel”, „Starcie tytanów”, w rolę Polly wcieli się Gemma ArtertonGłosy”, „Książę Persji: Piaski czasu”, a Rasputina zagra Rhys Ifans „Notting Hill”, „Niesamowity Spider-Man”. Oprócz wspomnianych, w filmie King’s Man: Pierwsza misja zobaczymy Toma HollanderaPiraci z Karaibów: Na krańcu świata” oraz Harrisa DickinsonaCzarownica 2”.