Piraci z Karaibów: Na krańcu świata (2007)

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata 2018-11-30 22:59:10

Źródło: filmweb.pl

Film "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbogo Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Pirates of the Caribbean: At World's End

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 49 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Dobre czasy, w których piraci królowali na wszystkich morzach świata, powoli dobiegają końca. Will Turner (Orlando Bloom) udaje się razem z dotychczasowym wrogiem Barbossą (Geoffrey Rush) w podróż na Daleki Wschód, gdzie ma nadzieję na odnalezienie tajemniczych map, które pomogą odkryć skrytkę Davy'ego Jonesa (Bill Nighy), a następnie ocalić kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp). Will chce także uratować swojego ojca, dlatego musi odzyskać Czarną Perłę, która jako jedyna jest w stanie doścignąć Latającego Holendra. Tymczasem Jones wraz z lordem Cutlerem Beckettem (Tom Hollander), demonicznym azjatyckim piratem Sao Fengiem (Yun-Fat Chow) i Jamesem Norringtonem (Jack Davenport) zawierają układ zagrażający wolności i życiu Jacka, Elizabeth, Willa, Barbarossy i wszystkich piratów na całym świecie. Jeśli główni bohaterowie chcą ujść z tej przygody cało, muszą udać się na terytorium dotychczas nie zaznaczone na żadnej mapie - na wyspę Shipwreck na Krańcu Świata...

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film piraci z karaibów: na krańcu świata online. Reżyserem filmu jest Gore Verbinski. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Fantasy. Cały film trwa około 2 godz. 49 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.