Kontakt

Napisz do nas

Drogi Użytkowniku, jeżeli chcesz podzielić się z nami pomysłami na rozwój serwisu lub masz sugestie co do jego działaniu napisz pod adres kontakt@vodplay.pl.

Natomiast jeżeli jesteś niezadowolony z naszej usługi lub masz zastrzeżenia co do jej działania, to skontaktuj się pod adresem reklamacje@vodplay.pl (pamiętej, by dokładnie opisać swój problem)

Pomoc

Co to jest VODPLAY?

VODPLAY to katalog, wyszukiwarka, baza odnośników do materiałów wideo na żądanie (VoD = Video-on-Demand) dostępnych w polskiej i zagranicznej sieci internetowej. Serwis zawiera opisy i odnośniki do pozycji programowych, w tym filmów, seriali, bajek, programów sportowych, dokumentalnych itp., zgromadzonych w przodujących polskich i zagranicznych serwisach VOD (internetowych, kablowych, satelitarnych).

Czy obejrzę film na VODPLAY?

Dzięki VODPLAY łatwo znajdziesz interesujący Cię film, serial, program oraz obejrzysz w konkretnym serwisie VOD. VODPLAY nie jest miejscem, gdzie są przechowywane materiały wideo (poza zwiastunami). Posiadamy jedynie bazę odnośników „linków” do legalnych materiałów video. Którą aktualizujemy 24h/7. Możesz także zrobić to ręcznie z poziomu utworzonego konta, klikając „Zaktualizuj ten materiał”.

Czy korzystanie z VODPLAY jest legalne?

Tak. VODPLY kataloguje wyłącznie legalne materiały.

Nie widzę w katalogu VODPLAY filmów z mojego ulubionego serwisu.

Filmy z Twojego ulubionego serwisu mogą być aktualnie niedostępne do obejrzenia lub serwis jest w trakcie katalogowania. Prześlij do nas nazwę serwisu przez formularz kontaktowy, abyśmy mogli sprawdzić Twoje zgłoszenie.

Czy zbieracie moje dane osobowe?

Nie zbieramy Twoich żadnych danych osobowych, chyba że za daną osobową przyjmiemy adres e-mail, który podajesz jako login przy rejestracji do VODPLAY. Możesz wyrazić lub wycofać zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na adres e-mail, który podałeś(-aś) lub usunąć konto.