Czarownica 2 (2019)

Czarownica 2 2019-07-10 15:52:06

Źródło: filmweb.pl

Film "Czarownica 2" uzyskał ocenę 0, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Maleficent: Mistress of Evil

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Zobacz również

Zarys fabuły

"Czarownica 2" to kontynuacja filmu fantasy z 2014 roku o tym samym tytule. Opowiada on o Diabolinie, która poprzez zdradę, która poprzez zdradę zmieniła jej serce w kamień, stając się zarazem brzydka. "Czarownica 2" kontynuuje fabułę. Diabolina łączy siły z już dorosłą Aurorą, aby wspólnie chronić wrzosowiska. Reżyserem tej produkcji jest Joachim Ronning. W filmie grają między innymi: Angelina Jolle, Ed Skrein, Harris Dickinson, Robert Lindsay, David Gyasi, Judi Shekoni. Film do kin trafi 18 października tego roku.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film czarownica 2 online. Reżyserem filmu jest Joachim Rønning. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Familijny. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Czarownica 2" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Czarownica 2" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.