Głosy (2014)

Głosy 2018-11-30 17:59:11

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Głosy" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbogo Advertisement

Tytuł oryginalny

  • The Voices

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 47 min.

Data premiery

  • 2015-02-06

Data premiery DVD

  • 2015-02-06

Studio

  • Lionsgate Films

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Jerry (Ryan Reynolds) jest uroczym, ale jednocześnie niezwykle osobliwym pracownikiem fabryki wanien w małym amerykańskim miasteczku. Od pierwszego spotkania szaleńczo podkochuje się w swojej nowej koleżance z księgowości. Miła, seksowna, zabawna i pochodząca z deszczowej Anglii Fiona (Gemma Arterton) jest chodzącym ideałem. Ich pierwsza randka kończy się jednak wyjątkowo pechowo. Jerry przez przypadek zabija Fionę, a jej śmierć staje się dla niego nie lada kłopotem. Na szczęście zagubionemu mężczyźnie z pomocą przychodzą jego najlepsi przyjaciele – wścibski kot i potulny pies, którzy zawsze wesprą go rozmową i dobrymi radami.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film głosy online. Reżyserem filmu jest Marjane Satrapi. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia kryminalna. Cały film trwa około 1 godz. 47 min. Premiera miała miejsce w piątek 06 luty 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Głosy" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Głosy" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.