Przekładaniec (2004)

Przekładaniec 2018-12-01 02:09:02

Źródło: filmweb.pl

Film "Przekładaniec" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbo go Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Layer Cake

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 45 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Dobrze ustawiony handlarz narkotykami chce po cichu wycofać się z 'interesu'. Jednak najpierw musi wykonać kolejne, niełatwe zadanie wyznaczone mu przez wielkiego bossa. Trzeba odnaleźć córkę starego kumpla bossa, milionera i bohatera towarzyskich kolumn w popularnych brukowcach. Bohater będzie musiał przemierzyć wszystkie kręgi barwnego londyńskiego półświatka, realizując własną intrygę mającą pomóc mu 'zniknąć'. Bez żadnej pewności, że uda mu się wykiwać bossów, nie trafić za kratki i zerwać z życiem przestępcy...

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film przekładaniec online. Reżyserem filmu jest Matthew Vaughn. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 1 godz. 45 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Przekładaniec" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Przekładaniec" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.