Notting Hill (1999)

Notting Hill 2018-11-30 22:39:04

Źródło: filmweb.pl

Film "Notting Hill" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbogo Advertisement

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 4 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

William Thacker mieszka w zachodnim Londynie, w dzielnicy dla indywidualistów - Notting Hill. Jest rozwiedziony, sam myśli o sobie jako o dziwnym człowieku żyjącym na "pół gwizdka". Dzieli swoje mieszkanie z dziwacznym, nieogolonym Walijczykiem, Spikeem. Utrzymanie zapewnia mu kiepsko prosperująca księgarnia, której jest właścicielem. Pewnego dnia, przychodzi rano do swojej księgarni, wita się ze swym entuzjastycznym asystentem i gdy ten wychodzi, aby napić się cappucino, drzwi otwierają się cicho, William podnosi wzrok i jest zdumiony widząc, że jego klientką jest Anna Scott, największa współczesna gwiazda filmowa...

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film notting hill online. Reżyserem filmu jest Roger Michell. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia rom.. Cały film trwa około 2 godz. 4 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Notting Hill" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Notting Hill" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.