Gwiezdny pył (2007)

Gwiezdny pył 2018-11-30 19:34:19

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Gwiezdny pył" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbogo Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Stardust

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 10 min.

Data premiery

  • 2007-08-10

Data premiery DVD

  • 2007-08-10

Box office

  • $38,226,458

Studio

  • Paramount Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Nie od dziś wiadomo, że człowieka najbardziej kusi to, co jest zakazane - tak też jest w przypadku młodego Dunstana (Ben Barnes). Gorąco pragnie on dowiedzieć się, co znajduje się po drugiej stronie tajemniczego muru, którego od niepamiętnych czasów strzeże stary strażnik (David P. KellyDavid Kelly). Pewnej nocy udaje mu się go wreszcie przechytrzyć i dotrzeć do magicznego królestwa. Tam poznaje piękną księżniczkę więzioną przez czarownicę. Una od razu podbija serce młodzieńca. Później wraca on spokojnie do swego domu, mając nadzieję, że jego przygoda jak najszybciej odejdzie w zapomnienie. Jednak po dziewięciu miesiącach do drzwi Dunstana puka stary strażnik i wręcza mu koszyk z efektem spotkania z Uną (Kate Magowan): w środku znajduje się niemowlę imieniem Tristan (Charlie Cox). Któż wówczas może wiedzieć, że i jego los jest już nierozerwalnie związany z ową niedostępną dla zwykłych śmiertelników krainą...

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film gwiezdny pył online. Reżyserem filmu jest Matthew Vaughn. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Fantasy. Cały film trwa około 2 godz. 10 min. Premiera miała miejsce w piątek 10 sierpień 2007. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Gwiezdny pył" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Gwiezdny pył" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.