Nierówna walka na śmierć i życie - Guns Akimbo

Nierówna walka na śmierć i życie - Guns Akimbo

Miles prowadzi nudne życie, które koncentruje się na poszukiwaniu swojej byłej dziewczyny o imieniu Nova. Wszystko zmienia się w momencie, gdy musi stanąć do nierównej walki gladiatorów, w której stawką jest nie tylko jego życie, ale także życie jego ukochanej. Nad całym przedsięwzięciem trzyma pieczę tajemnicza, złowroga organizacja, która nie cofnie się przed niczym, by doprowadzić do jego śmierci.

Guns Akimbo

Chłopak musi wykorzystać swoje nowo nabyte umiejętności gladiatorskie, by ocalić swoją byłą dziewczynę przed porywaczami.

Zobacz więcej
 

Daniel Radcliffe gra Milesa, maniaka technologicznego, który pracuje w średniej jakości firmie produkującej gry wideo. Miles nie cieszy się dużym szacunkiem ze strony współpracowników lub szefa. Wydaje się, że nie ma przyjaciół, więc spędza całe dnie online trollując w sieci. Pewnego dnia trafia na Skizm nielegalną, prawdziwą bitwę, w której dwóch brutalnych zabójców walczy na śmierć i życie. Po każdym ruchu pojawiają się zhakowane kamery wideo z obwodem zamkniętym, drony i wszelka inna technika monitoringu, którą wyjątkowo źli ludzie w Skizm mogą wykorzystać do śledzenia bohaterów swojej gry, podczas gdy krwiożerczy internauci obserwują, jak ci walczą na śmierć.

Miles nienawidzi Skizma i ludzi, którzy go oglądają, lecz pewnego wieczoru wdaje się w dyskusję z ludźmi oglądającymi streamowaną walkę. Nie trwa długo, zanim pojawia się administrator, który go ostrzega. Miles - ośmielony piwem i chętny zaatakować - kontynuuje swoją tyradę. Niedługo potem ekipa przestępców wyważa drzwi w jego domu i z bronią w ręce zmusza go do przyłączenia się do okrutnej gry. Jego przeciwnikiem jest legendarna Nix (Samara Weaving), niepokonany gkaduatir, który wydaje się mieć do dyspozycji nieograniczoną ilość broni i pocisków. Miles jest ścigany musi użyć swojego sprytu aby pozostać przy życiu, a być może nawet zabić Nix. Ich bitwa toczy się w niezidentyfikowanym mieście, w starych magazynach, ciemnych uliczkach i zaawansowanych technologicznie obozowiskach wroga, a nawet publicznie.