7 sekund (2005)

7 sekund 2019-03-19 07:54:35

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "7 sekund" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • 7 Seconds

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 41 min.

Data premiery

  • 2005-08-16

Data premiery DVD

  • 2005-08-16

Studio

  • Sony Pictures Home Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

W tym błyskotliwym thrillerze kryminalnym, gwiazda kina akcji Wesley Snipes wciela się w postać zawodowego złodzieja, którego brawurowa akcja przeradza się w śmiertelnie niebezpieczną rozgrywkę. Kapitan Jack Tolliver (Snipes) jest byłym komandosem z oddziału Delta Force. Przeprowadza perfekcyjnie zaplanowany napad na samochód pancerny przewożący bezcenny obraz Van Gogha. Jednak jeden z członków jego grupy wpada w ręce rosyjskich gangsterów, którzy roszczą sobie prawa do tego samego skoku. Teraz Tolliverowi pozostaje jedno: przeprowadzenie samobójczej misji ratunkowej, w której wrogowie stają się sprzymierzeńcami, najlepszy przyjaciel może okazać się najgorszym koszmarem a przetrwanie jest najtrudniejszą ze sztuk. [opis dystrybutora]

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film 7 sekund online. Reżyserem filmu jest Simon Fellows. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 1 godz. 41 min. Premiera miała miejsce w wtorek 16 sierpień 2005. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "7 sekund" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "7 sekund" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.