A jeśli będzie jesień... (1976)

A jeśli będzie jesień... 2019-03-16 10:21:38

Źródło: filmweb.pl

Film "A jeśli będzie jesień..." uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Obsada

Czas trwania

  • 54 min.

Zarys fabuły

Opowieść o parze starszych ludzi, którzy w obronie przed samotnością decydują się na małżeństwo. Różnią się jednak podejściem do życia, charakterem, temperamentem – trudno więc im dostosować się do siebie, znaleźć wspólny język. Film jest próbą polemiki z postawą rezygnacji, obumierania. Jesień życia może być twórczym okresem, tak dla siebie samego, jak i dla społeczeństwa.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film a jeśli będzie jesień... online. Reżyserem filmu jest Henryk T. Czarnecki. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Obyczajowy. Cały film trwa około 54 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "A jeśli będzie jesień..." jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "A jeśli będzie jesień..." na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.