Aj, Carmela (1990)

Aj, Carmela 2019-03-16 10:26:15

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Aj, Carmela" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Ay, Carmela!

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 42 min.

Data premiery

  • 1990-03-16

Data premiery DVD

  • 1990-03-16

Studio

  • Cineplex Odeon Films

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Rok 1938, w Hiszpani trwa wojna domowa. Paulino (Andres Pajares) oraz Carmela (Carmen Maura) występują w spektaklach organizowanych dla żołnierzy z frontu aragońskiego. Zmęczeni trudami wędrownego życia wyruszaja do rodzinnej Walencji. W podrózy towarzyszy im bezdomny chłopiec Gustavete (Gabino Diego)

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film aj, carmela online. Reżyserem filmu jest Carlos Saura. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 42 min. Premiera miała miejsce w piątek 16 marzec 1990. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Aj, Carmela" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Aj, Carmela" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.