Aladyn (2019)

Aladyn 2019-02-11 10:40:58

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Aladyn" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Aladdin

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Data premiery

  • 2019-05-24

Kategoria wiekowa

  • PG

Zobacz również

Zarys fabuły

Uliczny szczur uwalnia dżina z lampy, spełniając wszystkie jego życzenia i przekształcając się w uroczego księcia, aby poślubić piękną księżniczkę. Wkrótce jednak zły czarodziej staje się cholernie zajęty zdobyciem lampy dla własnych złowrogich celów.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film aladyn online. Reżyserem filmu jest Guy Ritchie. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Baśń. Premiera miała miejsce w piątek 24 maj 2019. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Aladyn" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Aladyn" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.