ALITA: Battle angel (2019) Najlepsze sceny bitewne wybrane przez jego twórcówALITA: Battle angel (2019) Najlepsze sceny bitewne wybrane przez jego twórców

Wyobraź sobie, że lata spędzone na rozwijaniu i kreowaniu postaci i świata kryją się za masową produkcją, taką jak Alita: Battle Angel Roberta Rodrigueza i tak wiele czasu poświęcanego na doskonalenie i ożywianie tytułowej postaci granej przez Rosę Salazar. Jak wybrać scenę, aby powiedzieć, że jest Twoim ulubionym momentem?

Alita: Battle Angel

Alita (Rosa Salazar) budzi się bez pamięci w świecie przyszłości, którego nie poznaje. Opiekę nad nią roztacza Ido (Christoph Waltz), sympatyczny dokt...

Zobacz więcej

Screen Rant miał okazję odwiedzić Weta Digital w zeszłym roku i przekonać się z pierwszej ręki, jak naprawdę dzieje się magia filmu, jeśli chodzi o zaawansowane technologicznie i efekty specjalne, takie jak Alita: Battle Angel, a gdy tam rozmawiał z Joe Letteri (Senior Visual Effects Supervisor), Eric Saindon (Visual Effects Supervisor) i Mike Cozens (Animation Supervisor), aby zadać to dokładne pytanie.

 

Od wizjonerów Jamesa Camerona (AVATAR) i Roberta Rodrigueza (SIN CITY), pochodzi ALITA: BATTLE ANGEL, epicka przygoda nadziei i empowermentu. Kiedy Alita (Rosa Salazar) budzi się bez pamięci o tym, kim jest w przyszłym świecie, którego nie rozpoznaje, zostaje przyjęta przez Ido (Christoph Waltz), współczującego lekarza, który zdaje sobie sprawę, że gdzieś w tej opuszczonej skorupie cyborga jest sercem i duszą młodej kobiety o niezwykłej przeszłości. Kiedy Alita uczy się poruszać po swoim nowym życiu i zdradliwych ulicach Iron City, Ido próbuje ją chronić przed jej tajemniczą historią, podczas gdy jej nowy przyjaciel z ulicy, Hugo (Keean Johnson), oferuje zamiast tego pomoc w wywołaniu jej wspomnień. Ale tylko wtedy, gdy zabójcze i skorumpowane siły, które prowadzą miasto przyjść po Alita, że odkrywa wskazówkę do swojej przeszłości - ona ma wyjątkowe zdolności walki, że ci, którzy mają władzę, nie zatrzyma się na nic do kontroli. Jeśli nie będzie w stanie ich ogarnąć, może być kluczem do uratowania przyjaciół, rodziny i świata, który wyrosła na miłość.