All We Had (2016)

All We Had 2018-11-30 17:02:09

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "All We Had" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 45 min.

Data premiery

  • 2016-12-09

Data premiery DVD

  • 2016-12-09

Studio

  • Jaro/Noelle Productions

Kategoria wiekowa

  • NOT RATED

Zobacz również

Zarys fabuły

Bezrobotna, balansująca na krawędzi alkoholizmu, nie potrafiąca znaleźć dla siebie miejsca w rzeczywistości kobieta ucieka z nastoletnią córką od swego n-tego faceta, którą źle je traktował. W poszukiwaniu następnego miasta, w którym oczekuje ich bardzo podobny scenariusz, Rita i Ruthie wyruszają w kolejną odyseję niewielkich sklepowych kradzieży i wykorzystywania pragnących im pomóc naiwniaków. Śpią w samochodzie, marzą o świetlanej przyszłości i wspierają się w każdej sytuacji. Matka i córka przeciwko całemu światu. Pewnego razu Rita i Ruthie zostają jednak zmuszone do stawienia czoła ludziom, których chciały oszukać, co może – ale niekoniecznie musi – być początkiem nowego etapu w ich życiu. "All We Had" to historia nierozerwalnej więzi matki i córki, i zarazem opowieść o dobrych ludziach, którzy trochę się zagubili w życiu i przestali rozumieć, kim są, oczekując na coś, co nigdy nie nadejdzie. A przynajmniej nie w formie, na jaką liczą.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film all we had online. Reżyserem filmu jest Katie Holmes. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 45 min. Premiera miała miejsce w piątek 09 grudzień 2016. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "All We Had" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "All We Had" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.