Amerykański burger (2014)

Amerykański burger 2018-11-30 16:58:18

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Amerykański burger" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • American Burger

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 30 min.

Data premiery

  • 2014-10-17

Zarys fabuły

Amerykańscy studenci, wśród których znajdują się przedstawiciele stereotypowych osiłków, cheerleaderek i nerdów, przemierzają autobusem Europę w ramach wycieczki kulturoznawczej. W czasie podróży natrafiają na tajemnicze stoisko z hamburgerami w głębi europejskiego lasu, w którym serwuje się prawdziwe amerykańskie fast foody. Po wizycie w fabryce burgerów studenci zdają sobie sprawę, że zostali uwięzieni na nieznanym terytorium. Odkrywają również, że europejska koncepcja produkcji amerykańskich hamburgerów jest przerażająco odmienna od tej, którą stosuje się w ich ojczyźnie. Wycieczka kulturoznawcza przeistacza się w walkę o przetrwanie, w której studenci są traktowani jak krowy, a ich mięso powinno trafić na taśmę produkcyjną.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film amerykański burger online. Reżyserem filmu jest Bonita Drake. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 30 min. Premiera miała miejsce w piątek 17 październik 2014. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Amerykański burger" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Amerykański burger" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.