Angry Birds Film 2 (2019)

Angry Birds Film 2 2019-04-16 18:33:41

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Angry Birds Film 2" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Angry Birds Movie 2

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Data premiery

  • 2019-08-14

Data premiery DVD

  • 2019-08-14

Studio

  • Columbia Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG

Zobacz również

Zarys fabuły

Angry Birds 2 to film inspirowany popularną na całym świecie grą komputerową o tym samym tytule, która powstała w grudniu 2009 roku. Film opowiada losy Zielonych świnek i ptaków nielotów Angry Birds, które nie żyją w zgodzie. Świnki będą chciały się zemścić na ptakach za zniszczenie miasta. Jednak wkrótce na ich wyspę będzie nadlatywać lodowa kula wysłana przez ptaka Zeta. Świnki i Angry Birdsy będą musiały kolaborować ze sobą, żeby ocalić ich wyspę.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film angry birds film 2 online. Reżyserem filmu jest John Rice. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Premiera miała miejsce w środa 14 sierpień 2019. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Angry Birds Film 2" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Angry Birds Film 2" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.