Avengers: Wojna bez granic (2018)

Avengers: Wojna bez granic 2018-11-30 17:34:12

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Avengers: Wojna bez granic" uzyskał ocenę 8.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Avengers: Infinity War

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 29 min.

Data premiery

  • 2018-04-27

Data premiery DVD

  • 2018-04-27

Box office

  • $664,987,816

Studio

  • Walt Disney Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Spektakularne starcie na śmierć i życie, obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.

Avengers i ich sojusznicy muszą być gotowi poświęcić wszystko, aby pokonać potężnego Thanosa przed jego blitz dewastacji i ruiny kładzie kres wszechświatowi.

Recenzja

10 lat, 19 filmów, 15 miliardów dolarów i ogromna fanbaza złożona z niezwykle jednorodnej publiczności kobiet, mężczyzn, dzieci, nastolatków, dorosłych i osób starszych; Krótko mówiąc, Marvel ze swoją MCU stworzył bezprecedensowe zjawisko filmowe, które wydaje się nie chcieć się zmniejszać, ale zamiast tego nie robi nic innego, jak tylko rozszerzać z roku na rok coraz więcej, zwłaszcza w amerykańskim i światowym biurze box office, gdzie nadal bije rekordy na rekordy, aby stworzyć prawie ekonomiczny monopol, podczas gdy DC odpowiednik, tak bardzo, jak bardzo to doceniam, pozostaje bezradni, aby patrzeć z wielką zazdrością. Cała ta ogromna praca, aby dojść do tego punktu, aby dotrzeć do tego ogromnego, imponującego i epickiego, a także ekscytującego, mrocznego i, jakkolwiek trudnego może się wydawać, nawet głębokiego filmu; wszystko po to, aby dotrzeć do "Mścicieli": Wojna nieskończoności". Film czekał, jak już wspomniano, przez dziesięć lat i ogromna liczba fanów i nie tylko, które miały za zadanie być w stanie połączyć wszystkich Marvel superbohaterów tak znanych dotąd kinematograficznie, aby połączyć różne filmy, aby dać rodzaj wniosków, które będą następnie bardziej konkretyzowane w czwartym, do tego skomplikowanego schematu, który jest rozszerzonym wszechświatem Marvela, a przede wszystkim, aby odnieść sukces, co najmniej, aby zaspokoić wielkie oczekiwania, które rosły wraz z tym wszechświat. Aby to wszystko zrobić, Joss When, po utworzeniu "Avengers" i "Avengers": Age of Ultron", zostaje zastąpiony przez dwóch braci, Joe i Anthony'ego Russo, byłych dyrektorów dwóch ostatnich rozdziałów trylogii poświęconej Steve'owi Rogersowi aka Captain America, "Captain America: the Winter Soldier" i "Captain America: Wojna domowa. Dwóm reżyserom udało się nadać filmowi serce i duszę, w każdym kadrze można dostrzec miłość z ich strony, sekwencję i dialog każdego z aktorów w filmie, którzy zainwestowali w ten projekt, a przede wszystkim w ten film. Udało im się również dać do Infinity War prawdopodobnie to, co naprawdę wyróżniało to na tle wszystkich innych filmów Marvela, czyli prawie doskonały złoczyńca, Thanos, złoczyńca, który w....

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film avengers: wojna bez granic online. Reżyserem filmu jest Anthony Russo. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 2 godz. 29 min. Premiera miała miejsce w piątek 27 kwiecień 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Avengers: Wojna bez granic" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Avengers: Wojna bez granic" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.