Avengers:Endgame Quiz końcowy zobac, jak dobrze znasz film !

Avengers:Endgame  Quiz końcowy zobac, jak dobrze znasz film !

Avengers: Endgame było niesamowitym zakończeniem Sagi o nieskończoności i przy czasie trwania biegu wynoszącym zaledwie trzy godziny na północ, było wiele do zrobienia. Naturalnie, film, który kończy dwudziestodwudziestodwuczęściową sagę filmową, będzie musiał ciężko pracować, aby związać kilka luźnych końcówek, o które film na pewno się zatroszczy. Nad tymi filmami spotkaliśmy kilka postaci z komiksów, które przyleciały na nowe wyżyny popularności wśród fanów komiksów casual i które znalazły nowe miejsca w sercach najbardziej zagorzałych czytelników.

 

Avengers: Endgame

Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana.

Zobacz więcej

Kiedy w 2008 roku ukazał się Iron Man, postać ta była daleka od nazwy domowej, ale teraz nawet postacie takie jak Ant-Man i Scarlet Witch są znane na całym świecie. To była niesamowita dekada dla prawdziwych wierzących, ponieważ wszystkie postacie, o których marzyli, aby zobaczyć je w filmach, w końcu trafiły na duży ekran i nie tylko trafiły na duży ekran, ale zrobiły to we wspólnym wszechświecie z takimi złoczyńcami jak Czerwona Czaszka i Loki!

W finałowym filmie Avengers z tej sagi, wszyscy oryginalni Avengers z Fazy 1 mieli swój czas w centrum uwagi, a fani wyciągnęli odpowiednie wnioski z historii takich postaci jak Iron Man, Captain America i Black Widow, choć niestety nie będziemy mogli spędzać więcej czasu z niektórymi z nich (poza Tobą Thor, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Cię w GotG 3). Jednocześnie nowsze postacie, takie jak Spider-Man, Black Panther i Captain Marvel znalazły trochę czasu na ekranie i wniosły znaczący wkład w walkę z The Mad Titan, Thanos. Mówiąc o Thanos, w końcu dotarliśmy do niego pokonany, po obejrzeniu go w tle przez lata przed absolutnie zdziesiątkowaniem całego wszechświata pod koniec Wojny o Nieskończoność, nawet jeśli nadal utrudniał sprawy Avengersom. Zaskakująco, nawet Gamora znalazła drogę powrotną do owczarni, choć nie mamy pojęcia, gdzie właściwie skończyła, choć zgadujemy, że następna podróż Jamesa Gunna z postaciami może nas o tym powiadomić!

START QUIZ

Mając to wszystko na uwadze, spodoba Ci się wielokrotne oglądanie, aby zauważyć każdą pojedynczą rzecz, która ma miejsce w filmie i zajmie Ci to nawet więcej oglądania niż to, aby uzyskać 100% w tym quizie! Kliknij poniższy link, aby rozpocząć i zobaczyć, ile historii faktycznie pamiętasz. Ten quiz obejmuje cały zakres treści, które odbywają się w filmie, od patrzenia na to, kto faktycznie uratował Tony'ego Starka z kosmosu do wspominania o Loki's surprise appearance, aż po sprawdzenie, czy pamiętasz, jakie jedzenie Happy chce jeść na końcu filmu. W filmie jest wiele do zrobienia, więc oczywiście będziemy mieli mnóstwo pytań, na które będziesz musiał odpowiedzieć!

Bez presji, ale jeśli dostaniesz 100% w quizie, na pewno pokochamy cię w liczbie 3000.