Bałkańska vendetta (2017)

Bałkańska vendetta 2018-12-01 18:44:04

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Bałkańska vendetta" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Kill'em All

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 36 min.

Data premiery

  • 2017-06-06

Data premiery DVD

  • 2017-06-06

Kategoria wiekowa

  • R

Zarys fabuły

Do miejscowego szpitala trafia w ciężkim stanie z ranami postrzałowymi tajemniczy nieznajomy (Van Damme), znajdujący się praktycznie na skraju śmierci. W ślad za nim do szpitala wpada banda chcących go zabić cudzoziemców. Pielęgniarka opiekująca się nieznajomym - jedyny ocalały świadek strzelaniny - jest przesłuchiwana przez FBI. Ujawniona zostaje sieć międzynarodowych spisków i intryg, które prowadzą do krwawej zemsty.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film bałkańska vendetta online. Reżyserem filmu jest Peter Malota. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 1 godz. 36 min. Premiera miała miejsce w wtorek 06 czerwiec 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Bałkańska vendetta" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Bałkańska vendetta" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.