Baśnie tysiąca i jednej nocy (2000)

Baśnie tysiąca i jednej nocy 2019-03-15 23:31:46

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Baśnie tysiąca i jednej nocy" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Arabian Nights

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 55 min.

Data premiery

  • 2000-04-30

Kategoria wiekowa

  • Not Rated

Zobacz również

Zarys fabuły

Wszechmocny sułtan straci swoje królestwo, jeśli przed pełnią księżyca nie znajdzie nowej żony. Potężny władca wybiera na towarzyszkę życia księżniczkę Szeherezadę. Postanawia ją stracić, zanim nowa żona dopuści się aktu niewierności. Aby uniknąć egzekucji, Szeherezada rozpoczyna swoją magiczną opowieść.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film baśnie tysiąca i jednej nocy online. Reżyserem filmu jest Steve Barron. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Familijny. Cały film trwa około 2 godz. 55 min. Premiera miała miejsce w niedziela 30 kwiecień 2000. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Baśnie tysiąca i jednej nocy" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Baśnie tysiąca i jednej nocy" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.