Batman kontra Robin (2015)

Batman kontra Robin 2018-11-30 17:55:12

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Batman kontra Robin" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Batman vs. Robin

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 16 min.

Data premiery

  • 2015-04-14

Data premiery DVD

  • 2015-04-14

Studio

  • WARNER BROTHERS PICTURES

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Damian Wayne nie jest zwykłym chłopcem - przywdziewając płaszcz Robina, uparcie stara się dotrzymywać kroku swemu ojcu, Batmanowi. Podczas badania miejsca zbrodni Robin spotyka Talona, który odkrywa przed nim sekrety tajnego stowarzyszenia - Trybunału Sów. Bądź świadkiem walki, która ukształtuje nie tylko przeznaczenie, ale i przyszłość Robina!

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film batman kontra robin online. Reżyserem filmu jest Jay Oliva. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 1 godz. 16 min. Premiera miała miejsce w wtorek 14 kwiecień 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Batman kontra Robin" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Batman kontra Robin" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.