Batman Ninja (2018)

Batman Ninja 2018-11-30 15:59:04

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Batman Ninja" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray Advertisement

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 25 min.

Data premiery

  • 2018-04-24

Data premiery DVD

  • 2018-04-24

Studio

  • DC Comics

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zarys fabuły

Batman i jego sojusznicy oraz wrogowie zostają przeniesieni z Gotham do średniowiecznej Japonii. Na miejscu okazuje się, że Joker stał się jedną z najpotężniejszych osób w kraju, która uciska mieszkańców. Przy pomocy przyjaciół i swoich umiejętności Mroczny Rycerz po raz kolejny mierzy się z jednym z największych wrogów.

Batman, wraz z szeregiem swoich sojuszników i przeciwników, zostaje przeniesiony z nowoczesnego Gotham City do feudalnej Japonii.

Recenzja

Więc pozwól nam zająć się słoniem (słoniami) w pokoju. Zobaczysz głównie dwa rodzaje negatywnych opinii. Jedna forma pochodzi od tych, którzy nie są fanami anime/manga i nie rozumieją, dlaczego film jest taki jak jest. Pozostałe negatywne recenzje pochodzą od tych, którzy nie rozumieją japońskiego tematu filmu i zamiast tego oczekują amerykańskiego Batmana. A więc od tego momentu do mojego przeglądu. Mogę ci powiedzieć, że nie jestem fanem nerdy Anime/Mange. Ja tego nie nienawidzę, po prostu nie poświęcam na to zbyt wiele czasu. To powiedziawszy ostatnią, którą widziałem, że podobał mi się Afro Samuraj wiele lat temu. Widziałem więc ten film na półce w naszej bibliotece i pomyślałem: "O człowieku, jego Batmanie, ale jako Samuraj! Zawsze chciałem czegoś takiego". Wypożyczył ją od razu. Jak tylko się zaczęło, wydawało mi się, że wygląda to naprawdę znajomo i mądrze. Później dowiedziałem się o tym, ponieważ ten sam facet, który zrobił Afro Samuraja. Anime/Manga był BEAUTIFUL! Prawdopodobnie najlepsza scena, jaką kiedykolwiek zrobiłem. Czasami wszystko wygląda jak w realistycznym świecie 3D. Dmuchnęło mi na myśl. Zanim pójdę dalej MUSISZ zrozumieć, że studia dały ten film OVER japońskiej drużynie i powiedziały: "Zrób to, co zechcesz z nim! Chcieli autentycznej japońskiej wersji Batmana. Od strojów, przez historię, aż po wszystko. Więc jeśli oczekujesz zachodniej historii/wizualizacji....etc., to nie jest to dla Ciebie. W skrócie jest to Batman jest wysyłany z powrotem w czasie wypadku i kończy się w czasie w feudalnej Japonii, kiedy główne klany walczyły między sobą. Zamiast watażków rządzących kilkoma watażkami DC. I Batman musi dostosować się do tej ery, aby przetrwać. Poza tym nie mogę mówić, bo to zepsuje film. Jest WSZYSTKO rzeczy, które amerykański widz może znaleźć głupio lub absurdalnie, biorąc pod uwagę jego niemal steampunkowy styl Japonii. Zobaczysz, co mam na myśli, jeśli go obejrzysz. Jego wszystko, co chciałem zobaczyć w alternatywnej "wersji" filmu Batmana.choć szczerze polecam go obejrzeć w oryginalnym japońskim języku. Chociaż mniej się mówi, to jednak czuje się lepiej. Choć wersja angielska jest również dobra. Ja sam h....

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film batman ninja online. Reżyserem filmu jest Junpei Mizusaki. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 1 godz. 25 min. Premiera miała miejsce w wtorek 24 kwiecień 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Batman Ninja" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Batman Ninja" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.