Beautiful Boy (2018)

Beautiful Boy 2018-12-05 02:04:04

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Beautiful Boy" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 51 min.

Data premiery

  • 2018-10-25

Studio

  • Amazon Studios

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Opowieść o chłopaku, który poszukuje swojej drogi i o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści. O miłości mężczyzny, który nie potrafił wypuścić swojego dziecka z objęć. O więzi ojca i syna, która okazała się najtrwalsza wtedy, gdy obaj zaczęli się od siebie oddalać.

Bazując na najlepiej sprzedających się wspomnieniach ojca i syna Davida i Nic Sheffa, Beautiful Boy kroniki piękny chłopiec kroniki serca i inspirujące doświadczenie przetrwania, nawrotu i powrotu do zdrowia w rodzinie zmagającej się z nałogiem przez wiele lat.

Recenzja

Jak powiedziała moja siostra, bardzo dobrze zrobiony film. Jest to opowieść o prawdziwej historii pisarza i ojca, który zaczyna tracić prostego syna z jasną przyszłością na narkotyki. Pula to dopiero początek, a Crystal Meth to prawie koniec. Film świetnie radzi sobie z psychologią narkomanii i jej wpływem na uzależnionych i ich bliskich. Steve Carrell próbuje wszystkiego, w tym miłości i rozumu, i czasami to działa, ale nie na długo, a czasami nie. W końcu - SPOILER ALERT - on i jego rodzina zdają sobie sprawę, że naprawdę NIE ma nic, ponieważ miłość i rozum działają tylko przez pewien czas, a narkoman często używa ich tylko po to, aby kontynuować robienie narkotyków. W końcu Carrell musi odciąć syna i życzyć mu wszystkiego najlepszego. Nie trzeba dodawać, że jest to smutny film, z uczuciem strachu i beznadziei w jego centrum, aby dokładnie uchwycić istotę narkomana na spirali w dół. Dla kochającego i troskliwego ojca, aby zobaczyć jego piękny chłopiec stał się czymś, czego się nigdy nie spodziewał i nie rozumie i nie może pomóc jest tragiczne. To był bardzo dobrze zrobiony film, bardzo prowokujący do myślenia, i każdy rodzic narkomana będzie tylko pomóc widząc go, ponieważ nie pokazuje rzeczywistość uzależnienia, i że nie można ich uratować przez swoje działania, że to w końcu do nich należy dokonanie wyboru, aby kontynuować korzystanie lub zatrzymać. I jest to wybór DAILY. W pewnym momencie jest czysty od ponad roku. Pewnej nocy uzależnienie znów uderza, sukienek, wypada z pola widzenia i staje się jeszcze gorszy niż wcześniej. Następnie włamuje się do domu ojca, aby ukraść pieniądze, jego dziewczyna prawie OD's, a następnie prawie OD się wkrótce po tym, jak w łazience stoisko, a Carrell jest bezradny, aby go zatrzymać, bo jeśli próbuje wstawić, to po prostu przedłuży nieuniknione. Po prostu smutne, a może zbyt smutne, aby ten film jest zasłużony A, bo to jest rzeczywiście wyczerpujące, aby usiąść. Nie ma wątpliwości, że scenariusz i aktorstwo są na pierwszym miejscu, a przynajmniej sprawia, że czujesz się jak w domu....

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film beautiful boy online. Reżyserem filmu jest Felix Van Groeningen. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 51 min. Premiera miała miejsce w czwartek 25 październik 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Beautiful Boy" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Beautiful Boy" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.