Bez śladów (2010)

Bez śladów 2018-11-30 15:17:04

Źródło: filmweb.pl

Film "Bez śladów" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Sans laisser de traces

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 35 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Etienne Meunier (Benoît Magimel) to odnoszący sukcesy biznesmen. Ma pieniądze i piękną żonę. Jednak nie wszystko w jego życiu układa się tak idealnie, jak mogłoby się wydawać. Mężczyznę coraz bardziej zaczyna dręczyć sekret, który ukrywa.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film bez śladów online. Reżyserem filmu jest Grégoire Vigneron. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 35 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Bez śladów" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Bez śladów" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.