Bez wytchnienia (2017)

Bez wytchnienia 2018-12-01 03:27:02

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Bez wytchnienia" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Unrest

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 38 min.

Data premiery

  • 2017-09-22

Box office

  • $24,851

Studio

  • Shella Films

Strona internetowa

Zarys fabuły

ME to tajemnicza choroba, nazywana czasem zespołem chronicznego zmęczenia. Znacznie osłabia ona organizm, stopniowo powodując trudności z wykonywaniem najprostszych czynności. W efekcie zapadające na nią osoby, nawet te najaktywniejsze, szybko na stałe zostają przykute do łóżka. Problem w tym, że wielu lekarzy lekceważy chorobę, podając w ogóle w wątpliwość jej istnienie. To poniekąd sytuacja reżyserki Jennifer Brea, która mając symptomy ME, w pierwszej chwili usłyszała, że tak naprawdę wszystko jest w jej głowie. Skierowała wtedy kamerę na siebie, by opowiedzieć o tym, jak w jednej chwili z silnej, niezależnej, podróżującej po świecie kobiety zamieniła się w obłożnie chorą, bezradną pacjentkę. W miarę realizacji dokumentu, w czym znacząco pomagał jej mąż, przekonywała się, że osób takich jak ona, względem których medycyna pozostaje bezradna, jest na całym świecie znacznie więcej. W niezwykły, empatyczny sposób przedstawia ich losy i codzienne zmagania z najbardziej prozaicznymi sprawami. "Unrest" to opowieść o kruchości życia, o tym, jak z dnia na dzień zmienia się perspektywa. Brea mówi o chorobie, nadziei, ale i recepcji osób, których wciąż do końca nie rozumieją nawet lekarze.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film bez wytchnienia online. Reżyserem filmu jest Jennifer Brea. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dokumentalny. Cały film trwa około 1 godz. 38 min. Premiera miała miejsce w piątek 22 wrzesień 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Bez wytchnienia" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Bez wytchnienia" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.