Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) (2020)

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) 2018-12-30 12:15:29

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Data premiery

  • 2020-02-07

Studio

  • Warner Bros. Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej harley quinn) online. Reżyserem filmu jest Cathy Yan. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Premiera miała miejsce w piątek 07 luty 2020. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.