Bliscy krewni nieczystości (1997)

Bliscy krewni nieczystości 2019-03-16 11:33:26

Źródło: filmweb.pl

Film "Bliscy krewni nieczystości" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 11 min.

Zarys fabuły

Historia ta jest tylko pretekstem do głębszej, egzystencjalnej refleksji na uczuciami, przemijaniem i śmiercią. Bohaterami tej groteskowej opowieści, swego rodzaju dreszczowca, rozgrywającej się w neogotyckiej scenerii są trzy postacie: Grabarz, martwa, piękna kobieta - Wampira i Karzeł. Karzeł posługując się Wampirą wprowadza Grabarza w świat zmarłych.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film bliscy krewni nieczystości online. Reżyserem filmu jest Maciej Chmielewski. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Etiuda. Cały film trwa około 11 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Bliscy krewni nieczystości" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Bliscy krewni nieczystości" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.