Bracia Sisters (2018)

Bracia Sisters 2019-01-23 10:01:53

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Bracia Sisters" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Sisters Brothers

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 1 min.

Data premiery

  • 2018-10-19

Data premiery DVD

  • 2018-10-19

Studio

  • Annapurna Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Oparty na powieści Patricka DeWitta, The Sisters Brothers obraca się wokół barwnego poszukiwacza złota Hermanna Kermita Warma, który jest ścigany przez 1000 mil z 1850 roku na pustyni Oregon do San Francisco przez osławionych zabójców Eli i Charlie Sisters. Z wyjątkiem Eli ma osobisty kryzys i zaczyna wątpić w długowieczność swojej wybranej kariery. A Hermann może mieć lepszą ofertę.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film bracia sisters online. Reżyserem filmu jest Jacques Audiard. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Western. Cały film trwa około 2 godz. 1 min. Premiera miała miejsce w piątek 19 październik 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Bracia Sisters" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Bracia Sisters" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.