Bring It On: Worldwide #Cheersmack (2017)

Bring It On: Worldwide #Cheersmack 2018-12-15 18:06:15

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Bring It On: Worldwide #Cheersmack" uzyskał ocenę 3.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 35 min.

Data premiery

  • 2017-08-29

Data premiery DVD

  • 2017-08-29

Studio

  • Universal 1440 Entertainment

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film bring it on: worldwide #cheersmack online. Reżyserem filmu jest Robert Adetuyi. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia rom.. Cały film trwa około 1 godz. 35 min. Premiera miała miejsce w wtorek 29 sierpień 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Bring It On: Worldwide #Cheersmack" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Bring It On: Worldwide #Cheersmack" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.