Bumblebee (2018)

Bumblebee 2018-12-05 02:04:03

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Bumblebee" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Data premiery

  • 2018-12-21

Data premiery DVD

  • 2018-12-21

Studio

  • Paramount Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Rok 1987. Na jednej z kalifornijskich plaż Bumblebee znajduje azyl na złomowisku. Tymczasem Charlie (Hailee Steinfeld), dziewczyna u progu dorosłości, próbuje zrozumieć świat, wciąż szukając w nim dla siebie miejsca i roli. Na wspomnianym złomowisku znajduje zdezelowanego, rdzewiejącego Bumblebee. Kiedy udaje jej się go odrestaurować, szybko orientuje się, że Bumblebee nie jest zwykłym żółtym "garbusem".

W 1987 roku, w roku 1987, trzmiel znalazł schronienie w złomowisku w małym kalifornijskim miasteczku na plaży. Charlie, na cuspie 18-letniej kobiety, która próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie, odkrywa trzmiela, blizny bitewne i złamane.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film bumblebee online. Reżyserem filmu jest Travis Knight. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Premiera miała miejsce w piątek 21 grudzień 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Bumblebee" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Bumblebee" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.