Cała naprzód (1987)

Cała naprzód 2019-03-16 11:50:08

Źródło: filmweb.pl

Film "Cała naprzód" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Czas trwania

  • 6 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Krzysztof Raynoch kręci alegoryczny film wycinankowy. Widziwy statek, który zostaje spuszczony na wodę. Kręcą się po nim ludzie a przymocowana do masztu tablica - rączka wskazuje kierunek. Palacze w maszynowni dosypują węgla. Zmiana kierunku rączki. Oficer usiłuje coś mówić do załogi, która w odpowiedzi wykonuje jednoznaczny gest odmowy. Idą w ruch pistolety pada komenda: cała naprzód! Kamera poszerza pole widzenia - obserwowany obiekt to mała jednostka, uwiązana do dużego statku.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film cała naprzód online. Reżyserem filmu jest Krzysztof Raynoch. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 6 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Cała naprzód" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Cała naprzód" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.