Carewicz (1919)

Carewicz 2019-03-16 10:46:06

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Carewicz" uzyskał ocenę 0, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Data premiery

  • 1919-01-01

Zarys fabuły

Akcja filmu toczy się na dworze carskim. Senior rodu, car, jest umierający. Carewicz jest młodym i nieśmiałym mężczyzną, ale w celu podtrzymania dynastii musi się ożenić. Na przeszkodzie stoi mu wstręt, którym pała do kobiet. Nagle, gdy pojawia się Sonia, sytuacja się diametralnie zmienia...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film carewicz online. Reżyserem filmu jest Marian Fuchs. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Premiera miała miejsce w środa 01 styczeń 1919. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Carewicz" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Carewicz" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.