Cheer Up and Smile (1930)

Cheer Up and Smile 2019-03-16 00:27:26

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Cheer Up and Smile" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 16 min.

Data premiery

  • 1930-06-22

Zobacz również

Zarys fabuły

Nieudacznik życiowy Eddie Fripp pracuje w radiu, praktycznie jako chłopak na posyłki. Jednakże kiedy pewnego dnia bandyci napadają na radio, każą Eddiemu śpiewać na żywo. Okazuje się, że Eddie bardzo spodobał się publiczności i szybko stał się gwiazdą. Postanawia się ożenić ze swoją ukochaną, ale jego nowy szef bojąc się stracić taki talent postanawia mu przeszkodzić w tym zamiarze ..

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film cheer up and smile online. Reżyserem filmu jest Sidney Lanfield. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 16 min. Premiera miała miejsce w niedziela 22 czerwiec 1930. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Cheer Up and Smile" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Cheer Up and Smile" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.