Chyłka - Zaginięcie (2018)

Chyłka - Zaginięcie 2019-01-04 15:54:54

Źródło: filmweb.pl

Serial "Chyłka - Zaginięcie" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Zwiastun

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Obsada

Czas trwania

  • 44 min.

Zarys fabuły

Główna bohaterka Joanna Chyłka jest zdolna, bezkompromisowa, odważna i niepokorna. W prawniczym świecie pełnym mężczyzn w niczym im nie ustępuje. Gdy trzyletnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a policja nie znajduje dowodów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. To właśnie Chyłka i jej nowy aplikant Kordian Oryński podejmują się obrony małżeństwa. Wszystkie poszlaki wskazują jednak na winę Szlezyngierów. Czy prawnicy zdołają wspólnie doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?

Galera zdjęć

Lista odcinków

Sezon Odcinek Tytuł
1 1 Odcinek 1
1 2 Odcinek 2
1 3 Odcinek 3
1 4 Odcinek 4
1 5 Odcinek 5
1 6 Odcinek 6
1 7 Odcinek 7

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial chyłka - zaginięcie online. Cały serial trwa około 44 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Chyłka - Zaginięcie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Chyłka - Zaginięcie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.