Cień Orła (1932)

Cień Orła 2019-03-16 00:35:36

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Cień Orła" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Shadow of the Eagle

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 3 godz. 38 min.

Data premiery

  • 1932-02-01

Data premiery DVD

  • 1932-02-01

Kategoria wiekowa

  • PASSED

Zobacz również

Zarys fabuły

Pewien tajemniczy człowiek o pseudonimie Orzeł używa zrzucanych z powietrza ulotek do zastraszenia korporacji. Wszyscy podejrzewają Nathana Gregory`go o to, że to on jest Orłem, ale gdy Craig McCoy prowadzi śledztwo w tej sprawie Nathan znika w tajemniczych okolicznościach ...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film cień orła online. Reżyserem filmu jest B. Reeves Eason. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 3 godz. 38 min. Premiera miała miejsce w poniedziałek 01 luty 1932. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Cień Orła" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Cień Orła" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.