Cień zbrodni (1941)

Cień zbrodni 2019-03-16 18:56:09

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Cień zbrodni" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Shadow of the Thin Man

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 37 min.

Data premiery

  • 1941-11-01

Data premiery DVD

  • 1941-11-01

Studio

  • MGM

Kategoria wiekowa

  • Passed

Zobacz również

Zarys fabuły

Tajemnica zabójstwa dżokeja stanowi wyzwanie dla nieustępliwych detektywów, którzy spędzają dzień na wyścigach konnych...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film cień zbrodni online. Reżyserem filmu jest W.S. Van Dyke. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 37 min. Premiera miała miejsce w sobota 01 listopad 1941. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Cień zbrodni" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Cień zbrodni" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.