Cudotwórcy (2019)

Cudotwórcy 2019-02-23 02:31:59

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Serial "Cudotwórcy" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Zwiastun

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray
hbo go Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Miracle Workers

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 30 min.

Data premiery

  • 2019-02-12

Kategoria wiekowa

  • TV-14

Zobacz również

Zarys fabuły

Craig (Daniel Radcliffe) jest aniołem niskiego szczebla w firmie Niebo, a do jego obowiązków należy odpowiadanie na modlitwy ludzi. Jego szef, Bóg (Steve Buscemi), wydaje się być ostatnio w wyjątkowo podłym nastroju. Rozczarowany stworzoną przez siebie Ziemią, chce rozprawić się z nią raz na zawsze, aby - jak rasowy przedsiębiorca - zająć się nowym projektem. Zbliża się dzień Sądu Ostatecznego. Craig i anielskie zastępy niższego szczebla mają zaledwie dwa tygodnie na dokonanie cudu. Aby ocalić Ziemię, muszą sprawić, aby dwoje chorobliwie nieśmiałych ludzi zakochało się w sobie.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial cudotwórcy online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Komedia. Cały serial trwa około 30 min. Premiera miała miejsce w wtorek 12 luty 2019. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Cudotwórcy" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Cudotwórcy" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.