Czarna Dalia (2006)

Czarna Dalia 2019-01-04 00:18:53

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Czarna Dalia" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Black Dahlia

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 1 min.

Data premiery

  • 2006-09-15

Data premiery DVD

  • 2006-09-15

Box office

  • $22,518,325

Studio

  • Universal Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Akcja filmu rozgrywa się w latach 40. Dwóch policjantów, Bucky Bleichert (Josh Hartnett) i jego partner Lee Blanchard (Aaron Eckhart), zajmuje się sprawą brutalnie zamordowanej młodej kobiety, Elizabeth Short (Mia Kirshner). Bucky uświadamia sobie, że jego dziewczyna znała ofiarę. Wkrótce potem zaczyna on odkrywać korupcję i konspirację wewnątrz departamentu policji.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film czarna dalia online. Reżyserem filmu jest Brian De Palma. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Kryminał. Cały film trwa około 2 godz. 1 min. Premiera miała miejsce w piątek 15 wrzesień 2006. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Czarna Dalia" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Czarna Dalia" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.