Czerwone i czarne (1993)

Czerwone i czarne 2019-03-16 01:30:43

Źródło: filmweb.pl

Serial "Czerwone i czarne" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Zwiastun

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Scarlet and the Black

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 4 godz.

Zobacz również

Zarys fabuły

Kolejna ekranizacja głośnej powieści Stendhala. Atmosfera Francji z przełomu czasów Napoleona i Burbonów. Młody, przystojny i ambitny chłopak z nizin społecznych Julien Sorel (Ewan MacGregor), z pomocą księdza zdobywa wykształcenie. Zostaje guwernerem w domu pana de Renal. Przyłapany na romansie z żoną chlebodawcy, wyjeżdża do Paryża i wstępuje do seminarium. Wkrótce zostaje sekretarzem markiza de Mole i ...zakochuje się w jego córce Mathilde. Jednak dawna kochanka ciągle o nim pamięta...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial czerwone i czarne online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Dramat. Cały serial trwa około 4 godz. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Czerwone i czarne" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Czerwone i czarne" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.