Człowiek ciemności (1990)

Człowiek ciemności 2018-11-30 19:42:07

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Człowiek ciemności" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Darkman

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 36 min.

Data premiery

  • 1990-08-24

Data premiery DVD

  • 1990-08-24

Studio

  • Universal Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Peyton Westlake jest naukowcem, któremu udaje się wyprodukować sztuczną skórę. Wynalazek - choć jeszcze nie dopracowany - przyda się, kiedy Westlake zostanie dosłownie pozbawiony twarzy przez gangsterów, którzy spowodowali wybuch jego laboratorium. Poddany eksperymentalnej kuracji, Peyton zamienia się w komiksowego bohatera, nie odczuwającego bólu i zdolnego do nadludzkiego wysiłku.Udaje mu się wrócić do swojej pracowni, by dzięki "przebraniom" ze sztucznej skóry mścić się na bandytach odpowiedzialnych za jego oszpecenie. Niestety skóra Darkmana żyje tylko 99 minut; bohater jest więc ciągle ją zmieniać.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film człowiek ciemności online. Reżyserem filmu jest Sam Raimi. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 36 min. Premiera miała miejsce w piątek 24 sierpień 1990. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Człowiek ciemności" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Człowiek ciemności" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.