Człowiek Tai Chi (2013)

Człowiek Tai Chi 2019-03-19 02:55:38

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Człowiek Tai Chi" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Man of Tai Chi

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 45 min.

Data premiery

  • 2013-07-05

Data premiery DVD

  • 2013-07-05

Box office

  • $61,054

Studio

  • Radius-TWC

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Nakręcony we współczesnym Pekinie "Człowiek TAI CHI" to reżyserski debiut Keanu Reevesa. Film opowiada o duchowej podróży młodego adepta sztuk walki (Tiger Chen), którego niespotykane umiejętności Tai Chi zaprowadzają do podziemnego świata brutalnych walk. Czy młody bohater wytrzyma coraz intensywniejsze starcia?

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film człowiek tai chi online. Reżyserem filmu jest Keanu Reeves. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 1 godz. 45 min. Premiera miała miejsce w piątek 05 lipiec 2013. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Człowiek Tai Chi" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Człowiek Tai Chi" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.