Człowiek z Hawru (2011)

Człowiek z Hawru 2019-01-06 20:38:14

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Człowiek z Hawru" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbo go Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Le Havre

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 33 min.

Data premiery

  • 2011-09-08

Data premiery DVD

  • 2011-09-08

Box office

  • $332,068

Studio

  • Janus Films

Kategoria wiekowa

  • NOT RATED

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

"Człowiek z Hawru" to najnowsza komedia mistrza czarnego humoru Akiego Kaurismakiego. To opowieść rozgrywająca się w zapomnianym przez świat portowym mieście, gdzie żyje grupa wyjątkowo barwnych postaci. Galerię komicznych typów tworzą: uroczo naiwny pucybut, uciekinier z Afryki, cyniczny detektyw, dawna gwiazda rock and rolla, a także wyjątkowo inteligentny pies.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film człowiek z hawru online. Reżyserem filmu jest Aki Kaurismäki. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 33 min. Premiera miała miejsce w czwartek 08 wrzesień 2011. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Człowiek z Hawru" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Człowiek z Hawru" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.