Człowiek z tłumu (1928)

Człowiek z tłumu 2019-03-16 01:12:01

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Człowiek z tłumu" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Crowd

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 44 min.

Data premiery

  • 1928-03-03

Studio

  • MGM

Kategoria wiekowa

  • Not Rated

Zobacz również

Zarys fabuły

Bohater filmu, młody, pełen optymizmu człowiek - szuka szczęścia w Nowym Jorku i początkowo je nawet znajduje. Śmierć córeczki wytrąca go jednak z równowagi. Anonimowe społeczeństwo, wśród którego wydawało mu się, że czuje się dobrze, pozostawia go na łasce losu...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film człowiek z tłumu online. Reżyserem filmu jest King Vidor. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Melodramat. Cały film trwa około 1 godz. 44 min. Premiera miała miejsce w sobota 03 marzec 1928. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Człowiek z tłumu" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Człowiek z tłumu" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.