Czworo amerykańskich kompozytorów (1983)

Czworo amerykańskich kompozytorów 2019-03-13 22:50:02

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Serial "Czworo amerykańskich kompozytorów" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Four American Composers

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 3 godz. 40 min.

Zarys fabuły

Cykl czterech filmów dokumentalnych, których bohaterami są czterej utalentowani i oryginalni kompozytorzy, tworzący lub pochodzący zza oceanu. Na każdy obraz składają się wywiady i fragmenty przedstawień, utworów oraz prób eksperymentalnych autorstwa bohaterów filmu. W ten sposób poznajemy bliżej życie takich ludzi, jak: Philip Glass - uznanego twórcę łączącego muzykę klasyczną z motywami orientalnymi i rockowymi, Robert Ashley - reformatora opery i "wynalazcę" nowych gatunków muzycznych, John Cage - jednego z najbardziej wpływowych amerykańskich kompozytorów współczesnych i wreszcie, Meredith Monk - śpiewaczki wciąż badającej możliwości ludzkiego głosu i rozszerzającej powszechnie panujące pojęcie piosenki.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial czworo amerykańskich kompozytorów online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Dokumentalny. Cały serial trwa około 3 godz. 40 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Czworo amerykańskich kompozytorów" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Czworo amerykańskich kompozytorów" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.