David Copperfield (1999)

David Copperfield 2019-03-13 22:20:21

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "David Copperfield" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Obsada

Czas trwania

  • 3 godz. 5 min.

Data premiery

  • 1999-12-25

Kategoria wiekowa

  • UNRATED

Zobacz również

Zarys fabuły

Jeszcze jedna adaptacja klasycznej powieści Dickensa. Tytułowy bohater jest osieroconym w dzieciństwie chłopcem, który dorasta w niezwykle ciężkich warunkach. Ze strony wychowujacego go ojczyma doznaje wielu przykrości i upokorzeń. David pragnie za wszelką cenę wyrwać się ze środowiska, w którym żyje. Jego upór i konsekwencja w działaniu powodują, że osiąga swój cel - zdobywa wykształcenie i zostaje znanym pisarzem.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film david copperfield online. Reżyserem filmu jest Simon Curtis. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dla młodzieży. Cały film trwa około 3 godz. 5 min. Premiera miała miejsce w sobota 25 grudzień 1999. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "David Copperfield" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "David Copperfield" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.