Death Do Us Part (2014)

Death Do Us Part 2019-04-22 21:37:17

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Death Do Us Part" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 29 min.

Data premiery

  • 2014-04-15

Data premiery DVD

  • 2014-04-15

Studio

  • Anchor Bay Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Zarys fabuły

Kennedy (Julia Benson) i Ryan (Peter Benson) przygotowują się do uroczystości ślubnej. Na tydzień przed ceremonią Chet (Kyle Cassie), drużba pana młodego, organizuje wieczór panieńsko-kawalerski w domku w lesie. Zaproszeni goście zaczynają znikać w niewyjaśnionych okolicznościach.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film death do us part online. Reżyserem filmu jest Nicholas Humphries. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Thriller. Cały film trwa około 1 godz. 29 min. Premiera miała miejsce w wtorek 15 kwiecień 2014. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Death Do Us Part" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Death Do Us Part" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.