Desserts (1997)

Desserts 2019-03-13 22:24:59

Źródło: filmweb.pl

Film "Desserts" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 3 min.

Zarys fabuły

Pewnego dnia samotny mężczyzna (Ewan McGregor) spaceruje po opuszczonej plaży. Jego rozmyślania przerywa widok przepysznego ciastka, który leży na piasku. Rozgląda się, a ponieważ widzi, że wybrzeże jest puste, decyduje się wziąć ciastko..

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film desserts online. Reżyserem filmu jest Jeff Stark. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 3 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Desserts" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Desserts" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.